Rejestrator Xblitz TRUST

Zamów teraz, wysyłka dzisiaj za
Nie czekaj, zamów teraz!

XBLITZ TRUST

Nowy produkt

XBLITZ

369,00 zł brutto

419,00 zł brutto

-50,00 zł

KAMERA SAMOCHODOWA XBLITZ TRUST

Wideorejestrator jazdy Xblitz Trust to pierwszy rejestrator naszej marki, który wykorzystuje technologię superkondensatorów.

Xblitz Trust to pierwsza kamera samochodowa na rynku rejestratorów trasy która posiada super kondensatory zamiast standardowego akumulatorka. Ta nowa technologia znacznie przewyższa skutecznością tradycyjne akumulatory stosowanie u konkurencji. Posiadają wyższą niezawodność, oznacza to, że nie będą tracić pojemności tak szybko, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych baterii-ogniw. Kolejną zaletą tej kamery jest Filtr CPL- polaryzacyjny dzięki któremu nie odbiją się refleksy słoneczne oraz deska rozdzielcza. Kolejną zaletą Xblitz Trust jest szeroki kąt widzenia bo aż 170 stopni co sprawia, że ta kamera w tym przedziale cenowym nie ma sobie równych i stawia ją na pozycji lidera!

Kamera samochodowa, której możesz zaufać.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii superkondensatorów oraz zaawansowanych rozwiązań optycznych kamera samochodowa Xblitz Trust to sprzęt budzący zaufanie. Obiektyw kamery wyposażony jest w zestaw sześciu szklanych soczewek oraz filtr polaryzacyjny. Zapewnia to niezrównaną jakość obrazu w każdych warunkach. A dzięki kompaktowej obudowie wideorejestrator nie ogranicza pola widzenia kierowcy.

[JAKOŚĆ FULL HD]

Kamera samochodowa Xblitz Trust rejestruje obraz w jakości Full HD przy wykorzystaniu zaawansowanego sensora Sony IMX323. Dodatkową kontrolę nad jakością obrazu pełni tutaj funkcja HDR (High Dynamic Range), która odpowiada za podbicie kontrastów – dzięki czemu nagranie wideo posiada bogatsze i bardziej nasycone kolory.

[SZEROKOKĄTNY OBIEKTYW + FILTR]

Obiektyw mini kamery Xblitz Trust rejestruje obraz w zakresie 170°. Jest to znacznie większy kąt niż w standardowych obiektywach kamer samochodowych. Umożliwia to rejestrację szerszej sceny przed pojazdem i tym samym zapis większej ilości szczegółów przebiegu trasy. Rejestrator trasy Xblitz Trust wyposażony jest również w filtr polaryzacyjny, który pozwala na eliminację odblasków światła z szyb innych pojazdów i łatwiejszą identyfikację kierowcy.

[AUTO-START]

Kamera została zautomatyzowana pod kątem rozpoczęcia i zakończenia nagrywania bez ingerencji użytkownika (kierowcy).

Po podłączeniu Xblitz Trust do gniazda zapalniczki – nagrywanie przebiegu trasy rozpocznie się po uruchomieniu pojazdu i zakończy kilka sekund po jego wyłączeniu.

[SUPERKONDENSATORY]

Xblitz Trust posiada innowacyjny system zasilania wewnętrznego, oparty o wbudowane superkondensatory, które stabilnie podtrzymują pracę kamery w trybach pracy końcowej.

Posiadają znacznie dłuższą żywotność niż konwencjonalne zasilanie bateryjne. Bardzo dobrze znoszą wysokie i niskie temperatury występujące w kabinie samochodu. Kamera samochodowa Xblitz Trust jest pierwszym video rejestratorem trasy w ofercie marki Xblitz, gdzie zastosowano nowoczesny system superkondensatorów.

[CZYTELNY WYŚWIETLACZ]

Kamera wyposażona została w 1,5″ czytelny wyświetlacz, który umożliwia podgląd nagrania w czasie rzeczywistym, jak również przeglądanie plików archiwalnych.

[DIODA STATUSU]

Informuje o statusie pracy kamery.

[PORTY ZEWNĘTRZNE]

Porty Mini HDMI oraz mini USB znajdują się na bocznych ściankach kamery, dzięki czemu jest do nich łatwy dostęp.

[CZYTELNY WYŚWIETLACZ]

Wyświetlacz o przekątnej 1.5 cala, umożliwia podgląd obrazu w czasie nagrywania oraz przeglądanie zapisanych już plików wideo.

[WYGODNE PRZYCISKI FUNKCYJNE]

Na tylnym panelu umiejscowione zostały również wygodne w użyciu przyciski do obsługi wszystkich funkcji kamery.

[G-SENSOR]

Funkcja G-sensor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera samochodowa automatycznie zabezpieczy przed skasowaniem pliki wideo (z najbliższego przedziału czasowego), które nie zostaną nadpisane w przypadku kontynuacji funkcji nagrywania.

[ZAPIS DŹWIĘKU]

Wideorejestrator Xblitz Trust posiada wbudowany mikrofon i głośnik – dzięki czemu możliwa jest rejestracja i odtwarzanie dźwięku z wnętrza samochodu co może stanowić dodatkową dokumentację sytuacji na drodze.

Funkcję zapisu audio można prosto wyłączyć z poziomu menu kamery.

[DANE TECHNICZNE]

 • Procesor: NTK 96658
 • Sensor: Sony IMX323
 • Wyświetlacz: 1.5 cala
 • Kąt widzenia: 170°
 • Obiektyw: 6G
 • G-SENSOR: Tak
 • HDR: Tak
 • Rozdzielczość wideo: max. 1920x1080P  – 30kl/s
 • Format pliku: *.MP4
 • Filtr: Tak (Polaryzacyjny)
 • Karta pamięci, którą urządzenie obsługuje: MicroSD do 128GB (klasa 10)
 • Porty: mini HDMI, mini USB
 • Nagrywanie w pętli: Tak
 • Audio: Wbudowany mikrofon / głośnik
 • Typ zasilania: USB 5V / 1.5A (Superkondensatory)
 • Zawartość zestawu: Kamera Xblitz Trust, filtr polaryzacyjny, ładowarka samochodowa, instrukcja obsługi, kabel USB, przyssawka mocująca, czytnik kart microSD.

19 Innych produktów w tej samej kategorii