Kamera sportowa Xblitz MOVE 4K

Najbliższa wysyłka już
poniedziałek, 17.08.2020 14:00

XBLITZ MOVE 4K

Nowy produkt

Kamera sportowa Xblitz Move 4K

Xblitz Move 4K jest nowoczesnym modelem kamery sportowej zaprojektowanej do codziennej pracy dla osób szczególnie aktywnych fizycznie. Wysoka jakość nagrań, epickie slowmotion, pełna wodoodporność – czyli wszystko czego potrzebujesz, aby zachować najważniejsze momenty swojego życia gdziekolwiek będziesz.

DUŻA WYDAJNOŚĆ

Kamera Xblitz Move 4K pozwala na rejestrację obrazu w rozdzielczości do 4K oraz z prędkością do 120 klatek na sekundę w FullHD. Z łatwością zarejestrujesz nie tylko dynamiczne, pełne ruchu ujęcia, ale również efektowne slowmotion.

JESZCZE JAŚNIEJ W NOCY

Zdjęcia wieczorową porą to już nie problem. Za jakość obrazu zarówno w dzień, jaki i przy słabym oświetleniu odpowiada nowoczesny sensor Sony IMX078, który doskonale radzi sobie w każdych warunkach. Nagrywaj bez statywu i w dowolnym momencie aktywując dodatkowo wbudowaną stabilizację obrazu.

KĄT 170° WIDZI WIĘCEJ

Szerokokątny obiektyw obejmuje duże pole widzenia, dzięki czemu nie musisz się zastanawiać czy zabraknie Ci miejsca, aby uchwycić całą zawartość potrzebnego kadru. Szerokokątny obiektyw doskonale sprawdzi się również przy nagrywaniu video-bloga.

DWA SUPER WYŚWIETLACZE

Wyświetlacz główny o przekątnej 2 cali pozwala na wygodne kadrowanie i co ważne, przegląd zarejestrowanych materiałów. Zdecydowanie łatwiej jest nagrywać swoje wideo mając pewność, że kamera rejestruje właściwy obszar dostępny cały czas w podglądzie. Na przednim panelu znajduje się wyświetlacz OLED czytelnie informujący o wszelkich trybach i czasie nagrywania.

KAMERA DALEKO OD RĄK

Nagrywanie bez dotykania kamery Xblitz Move 4K to nie problem. Skorzystaj z dołączonego do zestawu wodoodpornego pilota. Możesz w dowolnym momencie włączać i wyłączać nagrywanie lub po prostu przejąć pełną kontrolę nad swoją kamerą sportową korzystając z telefonu przez wi-fi. Jest to wyjątkowo pomocne narzędzie jeżeli kamerę umieściliśmy na kasku lub w miejscu, gdzie mamy do niej ograniczony dostęp.

POMYŚLELIŚMY O WSZYSTKIM

W zestawie znajdziesz kompletny pakiet wszelkich akcesoriów przydatnych w instalacji i codziennym użytkowaniu kamery. Od uchwytów montażowych po wodoodporną obudowę, dzięki której możesz bez obaw nagrywać pod wodą. To nie wszystko, Xblitz Move 4K jest również kompatybilny z uchwytami i zestawami akcesoriów popularnych kamer sportowych.

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU:

Zestawienie elementów

1. Kamera Xblitz Move 4K

2. Obudowa wodoodporna

3. Pilot

4. Ramka do statywu

5. Uchwyt rowerowy

6. Szybkozłączka J-HOOK

7. Klips

8. Łącznik obrotowy

9. Śruba łącznika X i Y – (2szt)

10 Baza montażowa

11. Baza montażowa z gwintem centralnym

12. Linka stalowa

13. Taśmy montażowe (2szt)

14. Pasek z klipsem (2 szt)

15. Pasek z rzepem (2 szt)

16. Trytytki (4szt)

17. Szmateczka z mikrofibry

18. Kabel USB

19. Instrukcja

DANE TECHNICZNE:

Model: Xblitz Move 4K

Procesor: NTK96660

Sensor: SONY IMX078

Wyświetlacz: Dwa wyświetlacze 2 cale / 0,66 cala

Bateria: 1050mAh (wymienna)

Kąt widzenia: 170 stopni

Rozdzielczość nagrywania: od 720p do 4K

Rozdzielczość zdjęć: 16M

Komunikacja Wi-Fi TAK

Pilot zdalnego sterowania: TAK

Obsługa kart pamięci: do 256GB

Wymiary: 59*41*21mm

Waga: 66,1g (z baterią)

10 Innych produktów w tej samej kategorii