Głośniki 2.1 MODECOM MHF60U

Najbliższa wysyłka już
poniedziałek, 17.08.2020 14:00

MHF60U

Nowy produkt

MODECOM

308,00 zł brutto

328,00 zł brutto

-20,00 zł

Zestaw skierowany do wymagających użytkowników. MC-MHF60U to zestaw pracujący w systemie 2.1 (dwa głośniki satelitarne oraz subwoofer). W systemie takim głośniki satelitarne odpowiedzialne są za odtwarzanie tonów wysokich oraz średnich, natomiast subwoofer za dostarczanie pełnych i mocnych tonów niskich. Zestaw taki znakomicie nadaje się do zastosowań multimedialnych, takich jak gry komputerowe oraz odtwarzanie filmów. Oczywiście znakomicie poradzi on sobie również odtwarzaniem muzyki.

Głośniki satelit zestawu MODECOM MC-MHF60U wyposażone są w osobne przetworniki odpowiedzialne za tony średnie oraz wysokie, dzięki czemu odtwarzane są one z doskonałą jakością, a jednocześnie żadne z tych jakże ważnych pasm nie jest zdominowane przez pozostałe. Subwoofer to konstrukcja z głośnikiem zamkniętym wewnątrz skrzyni z MDF.
W przypadku zastosowania takiego rozwiązania, przetwornik niskotonowy nie jest widoczny z zewnątrz, jednakże pozwala to uzyskać bardzo precyzyjne tony niskie niezalewające odtwarzanego dźwięku.

Konstrukcja głośników zamknięta jest w obudowach wykonanych z płyt MDF oferujących znakomite parametry akustyczne głośników.
Dla poprawienia komfortu pracy z zestawem, wyposażony on został w przewodowy pilot regulacji głośności z dużym aluminiowym pokrętłem oraz podświetlanym pierścieniem sygnalizującym włączenie zestawu. Na tyle subwoofera umieszczone zostały pokrętła umożliwiające dostosowanie barwy brzmienia do własnych upodobań. Jedną z najciekawszych nowych funkcjonalności naszego modelu jest wyposażenie go w port USB.

Wspomniany port może pełnić dwie funkcje. Pierwszą z nich jest ładowanie wielu urządzeń mobilnych takich jak telefony czy odtwarzacze MP3. Druga opcja wykorzystania portu to podłączenie opcjonalnego modułu Bluetooth, dzięki któremu można cieszyć się doskonałą jakością dźwięku ze źródeł korzystających z tego popularnego interfejsu.

Specyfikacja:

Zestaw    2.1

Wymiary głośnika satelity    125x114x186 mm

Wymiary głośnika niskotonowego    310x184x270 mm

Przetworniki    satelity: 1.5” + 3”, subwoofera: 5.25”

Moc zestawu RMS    15W x 2 + 30W

Pasmo przenoszenia    45Hz-20kHz

Wejście sygnału audio    2 x RCA

Przewody    Długość kabla sygnałowego: 120 cm, Długość kabla pilota przewodowego: 120 cm, Długość kabla łączącego satelity: 200 cm

Port USB    5V@1A

Zasilanie    sieciowe 230V @ 50 Hz ~ 0.5A

Zawartość opakowania :

Głośniki satelit: 2 szt.

Głośnik niskotonowy: 1 szt.

Kabel sygnałowy 2RCA-3.5mm jack: 1 szt.

Kabel audio do podłączenia satelit: 2 szt.

Instrukcja obsługi w języku polskim

6 Innych produktów w tej samej kategorii