Profesjonalny alkomat Xblitz ALControl Ultra

Zamów teraz, wysyłka dzisiaj za
Nie czekaj, zamów teraz!

XBLITZ ALCONTROL ULTRA

Nowy produkt

XBLITZ

299,00 zł brutto

349,00 zł brutto

-50,00 zł

[ALKOMAT ALCONTROL ULTRA]

Alkomat elektrochemiczny Xblitz Alcontrol Ultra z platynowym sensorem gwarantuje najwyższą precyzję pomiaru. Wiemy jak ważna jest dokładność w przypadku alkomatu, dlatego poza wytrzymałym etui chroniącym urządzenie przed mechanicznymi uszkodzeniami dajemy rok kalibracji gratis! Dzięki temu będziesz miał pewność, że wskazanie na wyświetlaczu będzie zgodne z rzeczywistością.

Alkomat Xblitz Alcontrol Ultra zbudowany jest z najwyższej jakości materiałów, takich jak platyna, gwarantujących długą żywotność i precyzje sprzętu. Czytelny wyświetlacz LCD i alarm dźwiękowy ułatwiają nawigację i pozwalają Ci na wygodny odczyt wyniku pomiaru. Dzięki załączonej w zestawie baterii 9V alkomat jest gotowy do użycia zaraz po wyjęcia go z opakowania.

[PEWNOŚĆ NA ZAWSZE]

Xblitz Alcontrol Ultra to alkomat elektrochemiczny dla osób, które szukają urządzenia o wysokiej dokładności pomiaru i wysokim standardzie wykonania. Obudowa urządzenia opracowana została na bazie przyjemnych w dotyku tworzyw sztucznych. Za połyskującym panelem znajduje się wyświetlacz wskazujący stężenie alkoholu oraz kontrolki statusu urządzenia.

[PLATYNOWY SENSOR

Alkomat wyposażony został w platynowy, elektrochemiczny sensor produkcji południowokoreańskiej, który cechuje się znacznie większą dokładnością pomiaru niż tradycyjne sensory półprzewodnikowe.

[BEZPŁATNA KALIBRACJA]

Każdy alkomat Xblitz Alcontrol Ultra objęty jest rocznym pakietem bezpłatnych kalibracji w serwisie Xblitz. Okresowe kalibracje pozwalają na utrzymanie prawidłowego pomiaru przez urządzenie.

[SKALIBROWANY ALKOMAT]

Każdy użytkownik Xblitz Alctontrol Ultra w okresie gwarancji – może dokonywać bezpłatnych kalibracji urządzenia w serwisie Xblitz. Skalibrowany alkomat to pewność dokładnego i precyzyjnego pomiaru!

[GOTOWY DO UŻYCIA]

Xblitz Alcontrol Ultra jest przygotowany do natychmiastowego użycia. Urządzenie po przytrzymaniu przycisku „Power on” wyświetla ilość wykonanych testów i przez krótką chwilę nagrzewa platynowy sensor. Urządzenie po 20 sekundach jest gotowy do przeprowadzenia pomiaru.

[WYŚWIETLACZ]

Każdorazowo podaje ilość wykonanych już testów, czas nagrzewania sensora, komunikaty i wynik badania.

[KONTROLKI STATUSU]

Sygnalizują gotowość alkomatu do działania oraz alarmy urządzenia.

[ZESTAW ZAWIERA]

– Xblitz Alcontrol Ultra

– 3 ustniki

– bateria 9V w zestawie

– poręczne etui

DANE TECHNICZNE

  • Sensor: Inteligentny sensor elektrochemiczny
  • Dokładność: +- 0.005 promila
  • Zakres detekcji: 0.00 ~ 4.00‰ Promila
  • Czas rozgrzania: 15-35 sekund
  • Czas reakcji: 3-22 sekundy
  • Wymiary: 125mm x 56mm x 24mm
  • Waga: 87g (131g z baterią)
  • Zasilanie: 9V bateria alkaliczna
  • Kalibracja: Raz na 6 miesięcy (lub 500 pomiarów)
  • Gwarancja: 5 lat

15 Innych produktów w tej samej kategorii