Pendrive Dyktafon 4GB USB

Zamów teraz, wysyłka dzisiaj za
Nie czekaj, zamów teraz!

1219

Nowy produkt

Dyktafon - pendrive z wbudowaną pamięcią wewnętrzną 4GB oraz funkcją nagrywania po detekcji dźwięku - próg 40dB

(pozwala to na użycie urządzenia jako wygodny podsłuch).

Więcej szczegółów

99,00 zł brutto

169,00 zł brutto

-70,00 zł

Dyktafon - pendrive z wbudowaną pamięcią wewnętrzną 4GB oraz funkcją nagrywania po detekcji dźwięku - próg 40dB

(pozwala to na użycie urządzenia jako wygodny podsłuch).

Urządzenie umożliwia nagrywanie dźwięku w wysokiej jakości. Dyktafon doskonały zarówno do nagrywania z ukrycia, jak i do wywiadów, podczas wykładów akademickich itp. Urządzenie nie wzbudza podejrzeń - wystarczy je włączyć i zostawić w pomieszczeniu, gdzie ma się odbywać rozmowa.

Posiada funkcję automatycznego nagrywania VOR (detekcja głosu), gdy rozpozna dźwięk i kończenia nagrywania, gdy rozmowa ucichnie, dzięki czemu samo "zaczeka" na odpowiednią chwilę i nagra jedynie to co jest naprawdę ważne (>40dB).  Łatwy w użyciu - funkcja aktywacji głosem automatycznie włącza nagrywanie, gdy ktoś zacznie rozmowę w pobliżu urządzenia - nagrywanie zostanie zatrzymane w momencie zakończenia rozmowy - urządzenie będzie wówczas czekać na kolejne dźwięki, aby ponownie włączyć nagrywanie.

Ponadto, jeżeli bateria wyczerpuje się lub kończy miejsce na pendrive, urządzenie samo zapisze w tym momencie rozmowę,

dzięki czemu nie stracisz nagrania!

Niewielkie rozmiary pozwalają na zabranie dyktafonu wszędzie ze sobą i łatwe ukrycie.. Wbudowany akumulator. Ładowanie bezpośrednio z portu USB komputera, lecz można podłączyć pendrive do ładowarki USB np. od smartfona.

Możliwość zapisania do ok. 30 godzin nagrań na pamięci wbudowanej w urządzenie, wysoka czułość mikrofonu. Mały otwór na na obudowie pozwala zaczepić sznureczek/smycz, dzięki czemu pendrive możesz nosić np. razem z kluczami.

Aby rozpocząć nagrywanie, należy przesunąć przełącznik na pozycję ON.

Urządzenie należy ładować przez port USB - należy wtedy przesunąć przełącznik na pozycję OFF. Wtedy też, po podłączeniu do komputera, dyktafon służy jako pendrive - możesz z niego skopiować nagrane rozmowy lub przechowywać swoje pliki.

INSTRUKCJA OBSŁUGI:

1. Posiada wbudowany akumulator.

2. Ładowanie z portu USB.

3. Wymagania systemowe: Windows 2000,XP, VISTA, 7, USB 2.0

4. Format plików dźwiękowych: WAV

5. Szybkość transmisji: 192kbps

6. Częstotliwość próbkowania: 48kHz

7. Czas ładowania: 2h, pojemność 4GB.

8. Czas nagrywania: 18-28 godz. po całkowitym naładowaniu.

9. Jeżeli bateria wyczerpuje się lub kończy miejsce na pendrive, urządzenie samo zapisze w tym momencie rozmowę, dzięki czemu nie stracisz nagrania. Niewielkie rozmiary pozwalają na zabranie dyktafonu wszędzie ze sobą i łatwe ukrycie. Wbudowany akumulator. Ładowanie bezpośrednio z portu USB komputera, lecz można podłączyć pendrive do ładowarki USB np. od smartfona.

10. Urządzenie umożliwia nagrywanie dźwięku w wysokiej jakości.Dyktafon doskonały zarówno do nagrywania z ukrycia, jak i do wywiadów, podczas wykładów akademickich itp.Urządzenie nie wzbudza podejrzeń - wystarczy je włączyć i zostawić w pomieszczeniu, gdzie ma się odbywać rozmowa.

11. Aby rozpocząć nagrywanie, należy przesunąć przełącznik na pozycję ON. Urządzenie należy ładować przez port USB - należy wtedy przesunąć przełącznik na pozycję OFF. Wtedy też, po podłączeniu do komputera, dyktafon służy jako pendrive - możesz z niego skopiować nagrane rozmowy lub przechowywać swoje pliki.

2 Innych produktów w tej samej kategorii